PDA

View Full Version : Leczenie EK <exana mort>

Lord'freezer
14/08/2010, 18:09
Proponuje zwiększyć leczenie ryczerza czarem exana mort! Tak żeby 200 lvl leczył się te 500hp~ Bo jednak ciężko jest z samymi potkami na hp :) Leczenie knighta jest ciężkie i żeby z solować demona muszę wypić trochę potionów na życie a one nie są wcale tanie :)

NO MOŻE PRZESADZIŁEM Z TYM 500 HP NO ALE DOKŁADNIE TAK JAK NAPISAŁ KOLEGA NIŻEJ 300-400 HP

PROSZĘ O WYPOWIADANIE SIĘ NA TEN TEMAT A NIE COŚ TAKIEGO JAK PAN KOLOROWY MIŚ ZROBIŁ :)

Mr Olo
14/08/2010, 18:21
Knight ma exit na skillowaniu, ma mocne bronie z sms shopu i jakieś tam armors.
Jest ciężko? Chyba nie ma być łatwo? Jak narazie najsłabsze są profesje magiczne, mają SD, nie zbyt tanie i poty od 80 lvl, a knight te od 120lvl czy tam któregoś. Z leczeniem wyrabia bez problemowo knight. Może jeszcze dla knight 2x szybsze hity, bo palkowi szybciej skille lecą, i zwiększyć mlvl x5, bo sorcer i druid ma za duży? Wszyscy chcą ułatwień, to przesada.
Wg. mnie:

Pozdro
Mr Olo

Gasior
14/08/2010, 18:24
masz problem z wydawaniem na solo demy ? bij raty, szczury, to nawet na jedzenie nie bedziesz musial wydawac, bo nie trafia Cie.

Lord'freezer
14/08/2010, 18:26
zauważ że mag 200+ bije z exevo gran mas flam już po 500+ (w ludzi) i to nie jest real tylko to jest ots :) tutaj gra ma być przyjemna nie trudna! Dzisaj biliśmy 200 sorca który bił z ue i prawie całe hp innym magom zabierał więc to nie jest tak mało :)

Gulok
14/08/2010, 18:27
jestem za ale bez przesady 500 hp...tak zrobić żeby healało chociaż 200-300hp a nie ~100hp 190 lvlu proponuję po lepszyć o 15-25%

Gulok
14/08/2010, 18:30
Knight ma exit na skillowaniu, ma mocne bronie z sms shopu i jakieś tam armors.
Jest ciężko? Chyba nie ma być łatwo? Jak narazie najsłabsze są profesje magiczne, mają SD, nie zbyt tanie i poty od 80 lvl, a knight te od 120lvl czy tam któregoś. Z leczeniem wyrabia bez problemowo knight. Może jeszcze dla knight 2x szybsze hity, bo palkowi szybciej skille lecą, i zwiększyć mlvl x5, bo sorcer i druid ma za duży? Wszyscy chcą ułatwień, to przesada.
Wg. mnie:

Pozdro
Mr Olo

weź mnie nie rozśmieszaj z mocnymi broniami to pall ma broń o ataku 65 inie musi kupować jej w sms shopie ;] a to co jest w sms shopie to np. po równać z sca to nie widać różnicy x z hitami z demonwowing axe jakoś tak xD te 3 ataku to nic nie daję;] i tak w ludzi się hiytaa po 50-70 i jeszczse te poty w *** drogie za pota 300+ gp to jest bardzo dużo..sd już tańsze jest od nich

Hell-Knight
14/08/2010, 19:35
jeśli chodzi o leczenie to nie mam zastrzeżeń ale osobiście mam 90ek na real konkretnie ne honerze. i tam przy skilach 75 z sova bije w potwory 500-600 z exori gran a tu przy skilach prawie 100 z avengera bije po 450-550 wiec to chyba nieco zamalo... gralem na podobnym otsie hu**era.pl i tam hity byly bardziej zblizone do real...

Yertroo
14/08/2010, 19:47
Niezmieniac nic, jak zmienice ek , to juz wogole niebd mozliwosci zabicia go, teraz jest ciezko zabic ek na paralu,a takto bedzie kabaret

Mr Olo
14/08/2010, 19:58
weź mnie nie rozśmieszaj z mocnymi broniami to pall ma broń o ataku 65 inie musi kupować jej w sms shopie ;] a to co jest w sms shopie to np. po równać z sca to nie widać różnicy x z hitami z demonwowing axe jakoś tak xD te 3 ataku to nic nie daję;] i tak w ludzi się hiytaa po 50-70 i jeszczse te poty w *** drogie za pota 300+ gp to jest bardzo dużo..sd już tańsze jest od nich

Tylko proszę Pana Guloka, po za tym że nie edytujesz postów i piszesz kilka pod sobą....
Ty mnie nie rozśmieszaj, ten temat dotyczy knigha? Więc mówie o jego plusach i z jakiego powodu nie należy powiększać jego leczenia, pallek to całkiem inny temat. Nie czytasz dokładnie, to nie odpisuj lepiej. Może i czytasz dokładnie, bo pewnie zaczniesz pyskować, ale niestety nie myślisz zbyt spójnie.

Niezmieniac nic, jak zmienice ek , to juz wogole niebd mozliwosci zabicia go, teraz jest ciezko zabic ek na paralu,a takto bedzie kabaret
I tak powinno zostać.

Hell-Knight
14/08/2010, 20:44

każdego da sie zabić... wlatujesz ekipą i nie wiem czy wiesz co to jest tzw. buła... nawet 300 knight nie wystoi dobrej buły nie mówiąc już kilku z rzędu. no bo jeśli solo to nie ma co mówić bo od momentu wprowadzenia hotkeyów to w zasadzie żadnej profesji 1 na 1 nie ma zbytnio jak zabić mając podobne lvl-e. fakt ek najciężej aczkolwiek palek też niczym nie odstaje. Jednak gdyby E-gran i ue zadawały podobne hity jak na rl to pvp bylo by ciekawsze... i buły były by efektowniejsze.

oczywiście pewnie znajdą się tacy którzy grają na ots żeby expić czego nie rozumie bo według mnie to jeśli grać na ots to tylko dla warów... :)

IBM
15/08/2010, 09:50
Ulepszenie leczenia?
Mówiłem że głupich pomysłów nie będą przyjmować ;]
Uhp + exana mort = najlepszy healing ze wszystkich profesji.
a Ty chcesz jeszcze zwiększać to?
trochę poczekasz sobie do momentu gdy Twoje fantazje się spełnią i będziesz wastował 1 mp przy zabiciu jednego demonka ;]

Pan Bober
15/08/2010, 11:00
na innych ot i na rl leczysz sie exana po 300 tu po 150 wiec mi nie ******* o fantazji

DanJ93
15/08/2010, 12:44
HAhsuahUAHShuaUS
jak ja 170 EK bez niczego na banucie na exanie wyrabiam,
na POI darki tak samo

Gulok
15/08/2010, 19:01
HAhsuahUAHShuaUS
jak ja 170 EK bez niczego na banucie na exanie wyrabiam,
na POI darki tak samo

takie ściemy to se możesz walić ale nie tu nei możliwe jest żebyś ogarniał lecząc się po ~~100+

Azbestowy Dzban
16/08/2010, 08:52
co do ek to tylko powiekszyc hity z czarow

Aqruti
16/08/2010, 09:13
Co wy chcecie, leczenie jest dobre. Jak was na OTSie nie stac na UHP's to cos nie tak z wami :P gorzej z hitami! przy skillach 108 z Warlord Sworda nie uderze nawet 500 -.-.

Kristo
16/08/2010, 10:05
ta dobre? ja 215 knightem sie po 100/170 lecze.....
@Up
ja max 560+ na skillach 96 z axe.... hity dobre tylko elczenie c***owe

Barblade
16/08/2010, 10:39
zauważ że mag 200+ bije z exevo gran mas flam już po 500+ (w ludzi) i to nie jest real tylko to jest ots :) tutaj gra ma być przyjemna nie trudna! Dzisaj biliśmy 200 sorca który bił z ue i prawie całe hp innym magom zabierał więc to nie jest tak mało :)

Mam 200+ lvl i z mas flama w człowieka max 400 walne a zabiera mi to 4 manasy od 80 lvla.
215 knight z exana mort 100 hp? Chciałbym to zobaczyć.

IBM
19/08/2010, 13:14
Chcecie mieć sytuacje że ek nosi same mp?
przestańcie wszystko jest dobrze zbalansowane.

Hity knighta są duże.
Ma najwięcej HP.
Najefektywniej się leczy z wszystkich profesji
To jest Tank Ciężko zabić, ale dla was to za mało?

DanJ93
19/08/2010, 14:25
Chcecie mieć sytuacje że ek nosi same mp?

Ja tak chodziłem,
brałem ~1.8k mp i ~150 UHP na darki POI 170 EK solo i zwastowałem all mp a UHP mi zostało z 30

DanJ93
19/08/2010, 20:21
@up
taa
fajny z ciebie bajko pisarz

A założysz się?
Tylko że już nie gram EKiem,
ale specjalnie dla Ciebie mogę nagrać filmik,
jeśli będzie to dajesz mi 30 VIP coinów,
co ty na to?

Shin'ya
19/08/2010, 22:37
Proponuje zwiększyć leczenie ryczerza czarem exana mort! Tak żeby 200 lvl leczył się te 500hp~ Bo jednak ciężko jest z samymi potkami na hp :) Leczenie knighta jest ciężkie i żeby z solować demona muszę wypić trochę potionów na życie a one nie są wcale tanie :)

NO MOŻE PRZESADZIŁEM Z TYM 500 HP NO ALE DOKŁADNIE TAK JAK NAPISAŁ KOLEGA NIŻEJ 300-400 HP

PROSZĘ O WYPOWIADANIE SIĘ NA TEN TEMAT A NIE COŚ TAKIEGO JAK PAN KOLOROWY MIŚ ZROBIŁ :)

Zapraszam na stronę: http://www.tibia-stats.com/index.php?akcja=spellDmgCalc
To kalkulator wykorzystujący algorytmy przeliczeniowe z RL Tibii.

Sprawdziłem ile powinien się leczyć czarem Wound Cleansing (exana mort) taki EK z 200lvl, oraz 9mlvl: wynik mówi sam za siebie: od 101 do 162, a Twoja propozycja (500hp) to propozycja prosto z Orshabaal OTS na których pewnie nie jeden z nas grywał.

Gram tu 200+ EK i uważam, że jest bardzo dobrze zbalansowany. Nie widzę potrzeby poprawiania czegokolwiek jeśli chodzi o leczenie czy siłę obrażeń.

zauważ że mag 200+ bije z exevo gran mas flam już po 500+ (w ludzi) i to nie jest real tylko to jest ots tutaj gra ma być przyjemna nie trudna! Dzisaj biliśmy 200 sorca który bił z ue i prawie całe hp innym magom zabierał więc to nie jest tak mało

Te spostrzeżenia są trafne ale bzdurnie je interpretujesz. Porównaj wyniki z kalkulatorem. Czar Hell's Core (exevo gran mas flam) u 200 sorca z 80mlvl to obrażenia: od 365 do 538.

Jeśli nie wierzysz w te wyniki zapraszam na tibia.com, szybka rejestracja, parę lat expienia i sam będziesz mógł sprawdzić, że się mylisz.

Pozdrawiam
Shin'ya

Azbestowy Dzban
20/08/2010, 07:27
Zapraszam na stronę: http://www.tibia-stats.com/index.php?akcja=spellDmgCalc
To kalkulator wykorzystujący algorytmy przeliczeniowe z RL Tibii.

Sprawdziłem ile powinien się leczyć czarem Wound Cleansing (exana mort) taki EK z 200lvl, oraz 9mlvl: wynik mówi sam za siebie: od 101 do 162, a Twoja propozycja (500hp) to propozycja prosto z Orshabaal OTS na których pewnie nie jeden z nas grywał.

Gram tu 200+ EK i uważam, że jest bardzo dobrze zbalansowany. Nie widzę potrzeby poprawiania czegokolwiek jeśli chodzi o leczenie czy siłę obrażeń.

Te spostrzeżenia są trafne ale bzdurnie je interpretujesz. Porównaj wyniki z kalkulatorem. Czar Hell's Core (exevo gran mas flam) u 200 sorca z 80mlvl to obrażenia: od 365 do 538.

Jeśli nie wierzysz w te wyniki zapraszam na tibia.com, szybka rejestracja, parę lat expienia i sam będziesz mógł sprawdzić, że się mylisz.

Pozdrawiam
Shin'ya

A co z czarem Exori hur ? popatrz w jakich niskich granicach sie uderza z tego ...

IBM
20/08/2010, 08:13
Ja tak chodziłem,
brałem ~1.8k mp i ~150 UHP na darki POI 170 EK solo i zwastowałem all mp a UHP mi zostało z 30

Eghm najwidoczniej tak nie miałeś bo albo źle czytasz albo nie rozumiesz danego tekstu.
następnym razem czytaj 2 razy.

mowa o samych mp to dlaczego mi z uhp wychodzisz?

DanJ93
20/08/2010, 11:29
Eghm najwidoczniej tak nie miałeś bo albo źle czytasz albo nie rozumiesz danego tekstu.
następnym razem czytaj 2 razy.

mowa o samych mp to dlaczego mi z uhp wychodzisz?

OMG!
Mówię że wzięłem 1800mp (Exana Mort/Exura + Exori/Exori Hur) i 150 UHP (Jak wpadnie większe combo to exana nie wyrobie...)

DanJ93
20/08/2010, 16:02
Nie osłabiaj mnie...
mówię Ci że tak było, to tak było

Brando
23/08/2010, 00:18
o ***** jaki powalający argument:

"mowie Ci ze tak było, to tak było!"

ahuahuahuahauauauahuahua

Tak, niby na rl knight się leczy tyle. Ale to ots, na real knight jest zle zbalansowany.

Wiadomo że 500 to conajmniej 2x za duzo, ale 200 powinien się leczyć na 200+ lvl.

Nie zapominajmy ze to jest ots a nie real tibia, i to powinno wyglądać inaczej. W koncu na realu się nie lata całe zycie od 45 do 946574368 lvl z sdkami na przykład ;>

kamilcioo
23/08/2010, 11:40
240 ekiem leczę się po około 170 hp. Leczenie po 250 na takim poziomie było by doskonałe. Btw czar exori mas jest na rl lepszy niż tu.

jerycho
23/08/2010, 19:36
1. Żeby ubić knight potrzeba około 5-6 osób bo sam nie dasz rady i jakby jeszcze miał się uleczać za więcej to by była przesada jestem na Nie !

kamilcioo
23/08/2010, 19:40
6 osób potrzeba chyba na 150 eka.
@pan up.
Knight to postać do bloczenia i dlatego powinna być exana mort lepsza o 30% gdzieś. Na 250 eku daje 4-5% hp. Uhp są dobre ale za to są strasznie drogie i nie wszystkich stać.

IBM
24/08/2010, 00:41
Knight to Tank wiadomo ale chyba widzicie że jak dojdzie do bliskiego kontaktu to wali bardzo ładne combo weapon+utito+e-gran.
Wiec jak sugerujecie zwiększenie leczenia Ek-a to żeby to zbalansować to zmniejszy się atak knighta ok?
bo w sumie to tank.

!
Zostawić ek w spokoju to dobry chłopak nic mu nie ulepszać i nie osłabiać!

"mowie Ci ze tak było, to tak było!" Proszę Cie dziecko... wyjdź.

DanJ93
24/08/2010, 08:36
"mowie Ci ze tak było, to tak było!" Proszę Cie dziecko... wyjdź.

Sam jesteś jakimś ******m dzieciakiem,
jak mówić do typa 4x że miałem 1800mp i z 300 uhp to on mi mówi że gadamy o samych mp -.-