User Tag List

Page 1 of 19 123 11 ... LastLast
Results 1 to 10 of 185

Thread: @Carlin 25.09.14

Banned
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

@Carlin 25.09.14

Tak jak w temacie camik ajjjj miec 34 osoby i dostac w ciapsko od 24 osob ajjj to sa ci sami ludzie te same nadzieje by hitler ale zero mozgu jednym slowem zawodowka here

Elo Elo :

http://speedy.sh/FrXc2/NP-vs-KNP-Car...Elo-Record.cam

Legendaris:

http://www.speedyshare.com/2xaTC/Carlin-25.09.14.cam

43 : 128

Pozdrawiam Arensona aka juz koniec new power :*

Senior Member troglodyta's Avatar
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Brak slow hmm a gdzie lechita aka robie sieczke z ludzi buahahahahahhahahaahha czekam na telefon i hmmm na twoje wielkie slowa ktore pobudza do walki cb tak ze poprowadzisz ich do zwyciestwa ****** gnoju
    GASTRA RIP[*] PAMIETAMY na zawsze w naszych sercach

Banned
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Quote Originally Posted by troglodyta View Post
    Brak slow hmm a gdzie lechita aka robie sieczke z ludzi buahahahahahhahahaahha czekam na telefon i hmmm na twoje wielkie slowa ktore pobudza do walki cb tak ze poprowadzisz ich do zwyciestwa ****** gnoju
    gra teraz 920 ms dostal zapomoge dla powodzian i kupil hahaha ale on nie wie ze lvl skilla nie daje w jego przypadku tak jak najranemu i mordercy

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Quote Originally Posted by Szprycka' View Post
    gra teraz 920 ms dostal zapomoge dla powodzian i kupil hahaha ale on nie wie ze lvl skilla nie daje w jego przypadku tak jak najranemu i mordercy
    Hahahahhahahahahahhahahaaahahahhahahahahhahahaha matce za***al ahhahahahhaahhaaa
    Btw jak tak patrze na ta gildie hmm nazwa wida ze hitler hehe ale lvl maja za***iste no kirwa xd ale co z tego jak ore here piszczy tym swoim "basem" hahahah i nie wiedza do robic albo tez wiekszosc z vipa czy cos nie mam do nich nic oczywisxie ale taka prawda
    Ps. Zolw bez pancerza to misio czy nowy owner jakis

Banned
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hahahahhahahahahahhahahaaahahahhahahahahhahahaha matce za***al ahhahahahhaahhaaa
    Btw jak tak patrze na ta gildie hmm nazwa wida ze hitler hehe ale lvl maja za***iste no kirwa xd ale co z tego jak ore here piszczy tym swoim "basem" hahahah i nie wiedza do robic albo tez wiekszosc z vipa czy cos nie mam do nich nic oczywisxie ale taka prawda
    Ps. Zolw bez pancerza to misio czy nowy owner jakis
    Nowy owner z tego co wiem no tak Arnej Risen mastah pvp demony oxidia gosc nigdy battle nie widzial ale poczuwa sie ;D

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Quote Originally Posted by Szprycka' View Post
    Nowy owner z tego co wiem no tak Arnej Risen mastah pvp demony oxidia gosc nigdy battle nie widzial ale poczuwa sie ;D
    Hehehehe ore tez 800magiem 3 linia ahahahahahhaahha slusarza nawet tam widze hehehe legenda co charka kupila za 50 zl a inq zrobic nie umie haha

Senior Member Dark'Angell's Avatar
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    jestem dumny z tej walki , pamietaj co cie czeka ja moge tak wychodzic codziennie pamietaj ale ludzie od ciebie nie odrobią ani pół levela (ja mam z czego rokować) ,

graj dalej nieuczciwie , pinguj ludzi a spotka cie sroga kara zegnam last post na dzisi de spac hitler czuwa ^^

@ciekawe szpryca czy jak bys byl swoim charem to bys padal 15 razy i wracal i liczyl poczwórny gaz

chyba kiepsko bo padl bys raz i padaka jak zawsze ' ej chlopaki siohajcie mnie mam laga' i darles ****e na vencie

Wiadrolog padal na debugach caly czas i wracal mainem < polecam brac przyklad
    Ore here

Senior Member xetif''s Avatar
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    fajnie byloo ;dd

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Quote Originally Posted by Dark'Angell View Post
    jestem dumny z tej walki , pamietaj co cie czeka ja moge tak wychodzic codziennie pamietaj ale ludzie od ciebie nie odrobią ani pół levela (ja mam z czego rokować) ,

graj dalej nieuczciwie , pinguj ludzi a spotka cie sroga kara zegnam last post na dzisi de spac hitler czuwa ^^
    Jakbys ***** nie znal szprycy hahahah widze twoje grozby aka w 20 osob na softach twardziutko 3 linia 800magiem ahahahahahahahahahahahahhaha *********** stad szczylu bo az mi cie szkoda
    Ps. O ktorej budzik chcesz?

Senior Member Dark'Angell's Avatar
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Jakbys ***** nie znal szprycy hahahah widze twoje grozby aka w 20 osob na softach twardziutko 3 linia 800magiem ahahahahahahahahahahahahhaha *********** stad szczylu bo az mi cie szkoda
    Ps. O ktorej budzik chcesz?
    stalem caly czas z przodu , nie wiem na jakiego chara ty patrzysz no dawaj profil cichy budz o 3 elo

@Marcin Hreczuch#Ola Hreczuch Family , jak ktos blisko Wroclawia mieszka polecam go odwiedzic < Szprycaendsisterhejre
    Ore here